Saint Michel

Wat een heerlijke week in Saint Michel, Frankrijk! Ik heb zooo genoten...alleen al van het nog niet van te voren weten wat je allemaal gaat doen!

Geurig bos met wonderlijk leven. Beekje, paddestoelen, bladeren, bramen, varens, mos. Een romaanse kerk, abdij met vogels erin en erom. Vogelveren tussen de oude abdijstenen.

Mooi kasteeltje als verblijfplaats. Opgeknapt, maar genoeg 'oud' gebleven voor de mooie sfeer. Grote houtkachel met veel blokken hout om ons warmte te geven in de avond.

Lieve mensen om me heen, elkaar helpen, met elkaar lachen (en giechelen), discussiëren, praten, lezen, muziek luisteren, mediteren, schetsen, schilderen.

De week vloog om. De terugreis hebben we nog wat kunnen rekken door de kleine wegen te nemen en vaak te stoppen om nog van onze omgeving te genieten.

Ik ben blij met al mijn ruimtevrienden...

Reageer op dit bericht